Цікаво

Вента новинка Українського виробника – серія шампунів ihealth SeboClean

Вента новинка Українського виробника – серія шампунів ihealth SeboClean

 

Шампунь для волосся SeboClean FORTE проти лупи з дисульфідом селену (код Моріон 969748) створений на основі мікробіомної технології з дисульфідом селену  в якості головного компоненту. Дисульфід селену (Selenium Sulfide SeS2) – еталонний дерматологічний компонент з доведеною ефективністю, що характеризується антигрибковими властивостями, а також відновлює мікробіомний баланс, має унікальну здатність спрямовано діяти на основну причину утворення лупи.

Шампунь-пілінг для волосся SeboClean PEELING проти лупи з дисульфідом селену (код Моріон 969753) розроблений на основі дисульфіду селену (Selenium Sulfide SeS2). Збалансована формула усуває подразнення та неприємний свербіж, надає волоссю здорового блиску та доглянутого вигляду, запобігаючи повторній появі лупи. Пілінг допомагає видалити відмерлі клітини шкіри голови, попереджаючи їх накопичення та можливість утворення лупи.

Шампунь для волосся SeboClean INTENSE проти лупи з саліциловою кислотою (код Моріон 969750) підходить для регулярного застосування при себорейному дерматиті, псоріазі, надмірній активності сальних залоз шкіри голови. Саліцилова кислота (С7Н6О3) – активний кератоліптик із протизапальною та антисептичною дією,  забезпечує ефективне відлущування відмерлих клітин шкіри голови, безпосередньо очищує шкіру та волосся.

Шампунь для волосся SeboClean DAILY проти лупи з октопіроксом для щоденного догляду (код Моріон 969752) пригнічує розвиток та поширення дріжджових грибів, запобігає повторній появі лупи, позбавляє свербіння, нормалізує роботу сальних залоз, зволожує та делікатно очищує волосся.