Професіоналізм, прагнення до постійного розвитку, успішне вирішення поставлених завдань - ці якості характеризують кожного фахівця компанії Вента. Робота в колективі відкриває кар'єрні можливості для всіх співробітників, які націлені на успіх і подальше зростання. За допомогою ретельно підібраних команди компанія Вента постійно вдосконалює систему обслуговування клієнтів і домагається нових успіхів у своїй діяльності.


Домогтися високих результатів підприємству допомагає система мотивації - з її допомогою кожен співробітник зацікавлений у розвитку компанії і її конкурентоспроможності. Керівництво підприємства відзначає внесок всіх членів команди і регулярно пропонує заохочення. При цьому особлива увага приділяється кар'єрному росту фахівців, які беруть участь в навчальних програмах і підвищують свою кваліфікацію. Ефективність роботи кожного співробітника оцінюється незалежно від займаної ним посади.


Для роботи в колективі компанії необхідно поєднання таких якостей - відкритість, професіоналізм, відповідальне ставлення до виконуваних завдань. У свою чергу, керівництво забезпечує фахівцям стабільний дохід, цікаву роботу, комфортні робочі місця, можливість побудувати успішну кар'єру.

Дізнатися про вакансії компанії

Зверніть увагу!

 

Надсилаючи своє резюме (або відгукуючись) на одну з ваших вакансій, Ви даєте свою згоду на включення персональних даних до бази персональних даних «База даних« Кадровий резерв »підприємства і їх обробку відповідно до Законодавства України.

Ви хочете стати частиною великого згуртованого колективу, об'єднаного спільними цілями, що має власні традиції і багату культуру?
Ви активні, ініціативні та амбітні, орієнтовані на результат і досягнення поставлених цілей?
Ви хочете мати стабільну заробітну плату і можливість кар'єрного росту?
Вам потрібна робота в фармкомпанії, лідера ринку фармацевтичної дистрибуції?

Ми готові запросити Вас в нашу команду!
Вам достатньо зв'язатися з нами за телефоном:

 

(056) 370-41-32

або відправити резюме на електронну адресу:
personal@ventaltd.com.ua

Всі вакансії компанії ТОВ «Вента ЛТД»
на Work.ua