Програма

СМАРТ

Компанія ТОВ " Вента.ЛТД "запрошує взяти участь у програмі лояльності для клієнтів "Смарт". Цей документ є публічним договором приєднання до програми "Смарт «програма являє собою стійку систему взаємодії між ТОВ" Вента.ЛТД", аптеками та виробниками на добровільній, не ексклюзивній основі для спільної реалізації комплексу заходів, спрямованих на досягнення самостійних цілей здійснення господарської діяльності кожного з учасників, для підвищення прибутковості, стійкості та конкурентоспроможності. Дана програма передбачає доступ будь-якої аптеки-учасниці до поліпшених комерційних умов закупівлі товару в ТОВ " ВЕНТА.ЛТД " та отриманню додаткового стимулу щодо асортименту програми на умовах гарантії конфіденційності, інформаційної безпеки та незалежності прийняття рішень у рамках власної господарської діяльності. Підставою для участі в програмі є заповнена заявка на сайті

Персоніфікація для клієнта
Можливість отримання додаткового прибутку
Зручний і прозорий розрахунок знижки
Програма Універсальна

Для успішного старту в програмі» універсальна", ми пропонуємо вибрати пакет для мережі з бажаним обсягом і протягом місяця, закупити товар. Участь у програмі можлива з мінімального пакету, а при досягненні суми більшого пакету автоматично здійснюється перехід в наступний пакет. Розрахунковий період, за який надається знижка – місяць. Розрахунок порогу участі в програмі розраховується в залежності від кількості ТТ мережі. Знижка виплачується за підсумками місяця / кварталу

пакет мінімальний

650 грн. / Міс. на 1 ТТ

знижка:

1,5%

пакет оптимальний

1 300 грн. / Міс. на 1 ТТ

знижка:

2,5%

пакет максимальный

2 600 грн. / Міс. на 1 ТТ

знижка:

4,0%

приклад Умови участі
Розрахунок обсягу закупівлі для отримання знижки
Кількість торгових точок

точок

Виберіть розмір бажаної знижки

=

Загальна сума закупівлі:
3250
гривен

Якщо ваша мережа аптек складається з 10 торгових точок, розрахунок порогу мінімальної участі:

10 ТТ * 650 грн (мінімальний поріг для отримання знижки) = 6 500 грн.

6 500 грн загальна сума для закупівлі всієї мережі, по 650 грн може закупити кожна з 10тт або на суму 3 750 грн 1тт і на суму 2 750грн 2 ТТ.

При виконанні мінімального плану закупівлі 6 500 грн мережа отримує знижку 1,5%.

Для отримання знижки 2,5%, необхідно закупити товар за формулою:

10ТТ * 1 300 грн = 13 000 грн.

Для отримання знижки 4,0%, необхідно закупити товар за формулою:

10ТТ * 2 600 грн = 26 000 грн.

Умови участі для Аптеки:

1.Підписання Додаткової угоди та умов:

2.Торгова точка, що бере участь у програмі "Універсальна" «не бере участі в інших акціях ТОВ "Вента.ЛТД" (в рамках товарів учасників акції).

3. Знижка видається тільки на товари, закуплені в ТОВ "Вента.ЛТД"

4. Знижка оформляється актом знижки раз на квартал, вважаються і узгоджуються з клієнтом щомісяця.

Завантажити: Список товарів СМАРТ березень 2022

Для участі в програмі СМАРТ від ТОВ "Вента.ЛТД", необхідно заповнити поля:

Надано SendPulse Період дії програми: з моменту подачі клієнтом заявки на участь в програмі в 31.12.2020г, з можливістю пролонгації за згодою сторін відповідно до періодом дії самої програми. Програма спрямована на зміцнення партнерських взаємовідносин між Клієнтом і ТОВ «Вента.ЛТД»

 

Питання участі і умови Програми "Смарт" можна задати за цією адресою: smart_venta@ventaltd.com.ua

* Обов'язкові поля для заповнення

** знижка нараховується на суми ПДВ, з урахуванням повернень

***розмір мотиваційної винагороди (без урахування ПДВ, якщо застосовано), що надаватиметься Учасникам які виконали умови придбання/вивчення кон’юнктури ринку протягом періоду проведення Акції. Мінімальний розмір мотиваційної винагороди, що може бути надано Учасникам за результатами Акції складає 200 гривень. У разі якщо розмір розрахованої за результатами Акції мотиваційної винагороди  є меншим ніж мінімальний, то винагорода Учаснику не надається.

****Порядок, форма та спосіб оформлення видання мотиваційної винагороди Учасникам визначається нами самостійно з дотриманням вимог чинного законодавства України.