Наші партнери

Постачальники

 •  

  Дарниця - фармацевтична компанія, лідер на ринку України з виробництва та фізичних продажів рецептурних (Rx) і безрецептурних (OTC) генеричних лікарських засобів. Компанія розпочала свою діяльність в 1930 році. В 2019 році Дарниця провела ребрендинг та оголосила про нову стратегію бізнесу: трансформацію на основі цифрових технологій, побудову міжнародного бренду і лідерство в генеричному сегменті лікарських засобів.
  Портфоліо компанії включає 280 найменувань готових лікарських засобів. Дарниця фокусується на терапії кардіологічних, неврологічних захворювань та болю. Продукція Дарниці експортується в 16 країн світу.
  На підприємстві Дарниці у м. Київ функціонують 14 виробничих ліній, сертифікованих за стандартом GMP.

  https://www.darnitsa.ua/

   

 • Оріон є європейською інноваційною науково-дослідною фармацевтичною компанією, що спеціалізується на розробці і виробництві готових лікарських форм та субстанцій для фармацевтичної індустрії. Фахівці компанії Orion постійно розробляють нові ліки і методи лікування. Основними областями терапії фармацевтичних досліджень і розробок компанії Orion є невідкладна кардіологія, розлади центральної нервової системи, онкологія і респіраторні захворювання. Усі виробничі підприємства Orion і більшість науково дослідницьких центрів розташовані у Фінляндії. Штаб-квартира Оріону знаходиться в Эспоо. Основними ринками для Оріон являються країни Європи і США, продукція компанії представлена і в інших країнах світу через партнерів.

  http://orionpharma.com.ua/

 • «Perrigo є провідною світовою компанією у сфері охорони здоров’я, що створює, виробляє і розповсюджує безрецептурні (OTC) та рецептурні (Rx) лікарські засоби, споживчі товари, харчові продукти та активні фармацевтичні інгредієнти (API). Розпочиналась діяльність Perrigo більше 130 років тому у невеличкому містечку штату Мічиган. Perrigo пропонує великий спектр «якісних та доступних продуктів для догляду за собою» майже по всьому світу – переважно у Північній Америці, Європі, Австралії, а також на інших ключових ринках, зокрема в Ізраїлі та Китаї.».
  https://perrigo.ua/

 • Компанія РЕКОРДАТІ ГРУП, зі штаб-квартирою у Мілані (Італія), має представництва у багатьох країнах Центральної та Східної Європи, в Росії, в Туреччині, в Північній Африці та в Сполучених Штатах Америки.

  http://www.recordati.com.ua/article/view_article.php?id=4