Главная Новини Вента.ЛТД - Новинка від Торгової Марки «STEVIA»!

Пошук по сайту

Подписка на рассылку

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована
email рассылки

02.04.2019 / Вента.ЛТД – Новинка від Торгової Марки «STEVIA»!

Новинка від Торгової Марки «STEVIA»
Натуральний цукрозамінник “STEVIA +” (ерітрітол).
Основні плюси продукту – відсутність трав’яного присмаку стевії, за смаком схожий на звичний цукровий пісок.
Цукрозамінник «STEVIA +» (ерітрітол):
– не підвищує рівень глюкози в крові
– 100% натуральний
– Чи не калорійний – 0 калорій
– в 15 разів солодше цукру. Банку 180 грам – еквівалент 2,7 кг цукру.
– безпечний для зубів, не викликає карієс.
– немає протипоказань, окрім індивідуальної нестерпності
– зручна банку з дозатором
Склад: ерітрітол, екстракт стевії, екстракт топінамбура

Детальніше про компонентах замінники цукру:
Екстракт стевії – концентрована витяжка з рослини стевія (стевіозид), яка солодша за цукор у 250-300 разів. Стевиозид не має глікемічного індексу, тобто не підвищує рівень глюкози в крові, що робить його ідеальним подсластителем для діабетиків і людей, які дотримуються дієти.

Ерітрітол – натуральний цукрозамінник, вироблений з 100% природного сировини-кукурудзи. Має кристалічну форму, за смаком подібний цукру і практично не має ніяких сторонніх присмаків, хоча у великих дозах з’являється “ментоловий холодок”. Коефіцієнт солодощі від цукру 0,7. Має нульову калорійність, що досягається завдяки маленькому розміру молекул, які швидко всмоктуються в тонкому кишечнику і не встигають метаболизироваться. І оскільки Еритреї в організмі не метаболізується, то він не впливає ні на рівень глюкози, ні на рівень інсуліну. Іншими словами, глікемічний та інсуліновий індекси дорівнюють нулю.

Экстракт топинамбура – вытяжка из клубненосного растения топинамбур. Наиболее уникальной особенностью является наличие в составе инулина. Инулин при расщеплении в организме не стимулирует секрецию инсулина и не приводит к изнашиванию поджелудочной железы. Кроме того инулин влияет на рост естественной микрофлоры кишечника при различных заболеваниях, связанных с дисбактериозами. Использование экстракта топинамбура способствует нормализации деятельности кишечника (устранение запора) и снижению количества липидов и холестерина в крови.