Главная Новини Вента.ЛТД-компанія *Нутримед*

Пошук по сайту

Подписка на рассылку

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована
email рассылки

01.04.2020 / Вента.ЛТД-компанія *Нутримед*

Віруси часто ламають ваші плани?
Зміцніть свій імунітет в потрібний момент!

За останніми дослідженнями було виявлено, що в разі вірусів, які швидко дають ускладнення, для профілактики і лікування необхідно використовувати комбінацію з противірусних препаратів та імуномодуляторів. Така комбінація значно зменшує ризик захворювання, а в разі зараження зменшує ризик ускладнень, зменшує смертність
Натуральний комплекс РЕСВЕРАЗИН-новий потужний антиоксидант з вираженою протизапальною дією, і проявляє імуномодулюючі властивості. Ресверазин містить в своєму складі ресвератрол в комбінації з іншими поліфенолами, що збільшує біодоступність та ефективність.
Ефективність ресвератрола для лікування респіраторної інфекції NTHi залежить від комбінованої антимікробної і імуномодулюючої його дії. Дослідження підкреслює антивікові і імуностимулюючі властивості ресвератрола шляхом посилення гуморальної та клітинної імунної відповіді антигену.
Також було підтверджено, що Ресвератрол має противірусну дію проти різних вірусів ДНК і РНК, таких як вірус грипу А. Було також показано, що ресвератрол пригнічує риновіруси (ВСС), основну причину простудних захворювань і симптоми, які виділяються медіаторами запалення, такими як молекули цитокінів і хемокінів, в епітелії носа.
Це також передбачає, що споживання ресвератрола допоможе людям виробити покращену відповідь на вакцини з більш сильною гуморальною та клітинно-опосередкованою імунною відповіддю.
Таким чином, Ресверазин рекомендований пацієнтам для профілактики вірусних захворювань по 1 капсулі 2 рази на добу, і для лікування в комбінації з противірусними препаратами по 1 капсулі 3 рази на добу.

Посилання на дослідження нижче.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5643544/

https://veriteresveratrol.com/2019/08/resveratrol-strengthens-the-immune-system/

З повагою фітофармацевтіческая компанія Нутримед

Дана інформація надана постачальником компанії “Нутримед”
Відповідальність за достовірність наданої інформації несе постачальник.