Главная Новини Вента.ЛТД -*Грін Вей Україна* ТОВ

Пошук по сайту

Подписка на рассылку

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована
email рассылки

29.10.2019 / Вента.ЛТД -*Грін Вей Україна* ТОВ

     Застосування препарату Тонгкат Алі Джек
Показання до застосування:
Як дієтична добавка до їжі, Тонгкат Алі Джек, має загальнозміцнюючу і м’яку тонізуючу дію. (Перевірено Комісією державної санітарно-епідеміологічної експертизи при Головному державному санітарному лікареві України Інститутом екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя)

 

Для чоловіків: з дисфункцією ерекції, зниженій потенції та імпотенції, розладом статевого потягу, передчасним сім’явипорскуванням, ослабленою сексуальною активністю, зниженням сексуальної витривалості, захворюваннями передміхурової залози, простатиту, хронічного простатиту, низькою якістю і кількістю сперми, запальними захворюваннями сечостатевої системи.
Також рекомендується при симптомах білково-вітамінної недостатності, респіраторно-вірусних захворюваннях. Володіє здатністю благотворно впливати на кровообіг, імунну систему (підвищує опірність організму до різних захворювань), підвищення працездатності, зняття розумової та фізичної втоми, володіє протизапальними діями.
Склад препарату:
Одна капсула Тонгкат Алі ДжекTM містить 350 мг. екстракту кореня еврікоми довголистої у співвідношенні 200 кг. кореня до 1 кг. екстракту. Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва гарантує, що Тонгкат Алі ДжекTM це продукт найвищої якості. Кожна капсула містить стандартизовані біологічно активні компоненти, які сформульовані на основі методу досліджень “доза – ефект”.

Спосіб вживання і дозування препарату чоловікам:
Для сексуальної активності приймати по 1 капсулі за 1,5-2 години до інтимної близькості. Курсовий прийом від 1 місяця по 1 капсулі в 3-7 днів.
Індивідуально, в разі необхідності збільшення дозування, можна вживати додатково по одній капсулі.
Увага! При артеріальній гіпертензії вміст капсули розвести в 250 мл. води і приймати протягом 6-8 годин.
Для стимуляції сперматогенезу приймати по 1 капсулі 1 раз в три дні протягом 3 місяців.
Для проходження курсу лікування простатиту, хронічного простатиту, зниженої потенції, імпотенції, приймати по 1 капсулі 1 раз в 3 дні від 3 до 6 місяців.
При різних мірах еректильної дисфункції по 1 капсулі 1 раз в 3 дні від 3 до 6 місяців.
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість компонентів дієтичної добавки, підвищена нервова збудливість, вагітність, годування груддю, безсоння, підвищений артеріальний тиск, виражений атеросклероз. У зв’язку з тим, що препарат виводить шлаки з організму, цей процес може супроводжуватися запамороченням, потовиділенням, нудотою, блювотою, головним болем. Якщо Ви відчули перераховані вище симптоми – пийте більше води, або натуральних свіжих соків і збільшуйте період прийому препарату з 1 капсули 1 раз в 3 дні до 1 капсули 1 раз в 7 днів.
Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, будь ласка, проконсультуйтеся з вашим лікарем.
Рекомендації: для кращого засвоєння не вживайте багато їжі, особливо жирної, пийте більше води.
Форма випуску: 10 капсул в блістері по 350мг.
Правила відпуску: відпускається без рецепта.
Умови зберігання та термін придатності: зберігати в сухому, прохолодному, недоступному для дітей місці.
Термін придатності: 2 роки.