Главная ІНФОРМАЦІЯ Проекти для постачальників

Пошук по сайту

Подписка на рассылку

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована
email рассылки

Проекти для постачальників

Команда компанії Вента ЛТД цінує зусилля, прикладені нашими партнерами, до спільного розвитку бізнесу і прагне і надалі забезпечувати високий рівень сервісу нашим клієнтам.

     З метою збільшення товарообігу з постачальниками і товарообігу Вента ЛТД з клієнтами, наша компанія регулярно проводить акції та заходи, об’єднані в єдиному проекті «Наші спільні клієнти». Проект має декілька напрямків:

    Заходи для співробітників аптек за участю регіональних представників

    Проведення спільно-організованих заходів із запрошенням представників великих аптечних мереж і співробітників філій Вента ЛТД, керуючих цих клієнтів. Заходи можуть бути націлені як на завідуючих аптеками та менеджерів із закупівель аптечних мереж, так і на першостольників.

    У програму заходів такого типу входять презентація своїх компаній медичними представниками (презентація продукції, рекомендації та мерчендайзингу, відповіді на питання), культурно-розважальна програма, фуршет і неформальне спілкування.

    Відмінний і дієвий інструмент для презентації і просування товару і для налагодження неформальних контактів з представниками аптечних мереж і менеджерами збуту.

    Розміщення інформації на корпоративному сайті ventaltd.com.ua

    Сайт Вента ЛТД є спеціалізованим ресурсом для аптек та аптечних мереж і забезпечує безпосередній контакт з клієнтами. Можливе розміщення банера з логотипом компанії, інформацією про акції, препарати, що просуваються.

    Спільний випуск рекламних матеріалів і поліграфії.

    Можливість розміщення логотипу компанії-постачальника, її контактних даних або інформації про препарати на роздаткових матеріалах і сувенірної продукції, які вони замовляють компанією Вента ЛТД. Розміщення інформації на поліграфічної продукції: буклети, картонні папки для паперів і т.п.