Главная ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ Історія компанії

Пошук по сайту

Подписка на рассылку

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована
email рассылки

Історія компанії

Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ “Вента ЛТД” було засновано в Дніпропетровську в січні 1995 року.
На сьогоднішній день ТОВ “Вента ЛТД” є крупним національним дистриб’ютором лікарняних препаратів та товарів медичного призначення та входить в трійку найбільших дистриб’юторів України.
Успішний досвід роботи дозволив нам розвинути регіональну мережу філіалів, яка покриває всі регіони України. На даний момент в містах Київ, Харків, Тернопіль, Одеса, Дніпропетровськ успішно працюють 5 складів.

Ми пропонуємо своїм покупцям широкий, актуальний та сучасний асортимент лікарняних препаратів та виробів медичного призначення провідних вітчизняних та імпортних виробників.
Компанія має сучасний складський комплекс, загальна площа якого становить приблизно 25 500 кв.м., здатним обробляти більш ніж 5 000 замовлень щоденно. Високий технологічний рівень складських та транспортних служб дозволяє нам гарантувати споживачу чітку роботу з його заявками та своєчасну доставку, згідно графіка.
ТОВ “Вента ЛТД” є невід’ємною частиною фармацевтичного ринку України.
Наші клієнти надихають нас на постійне підвищення якості роботи і пошук можливостей щодо вдосконалення сервісу.

Фармацевтична компанія ТОВ Вента.ЛТД вже багато років успішно працює в такій високо конкурентній області, як ринок ліків України. Компанія здійснює прямі поставки ліків іноземного виробництва. У нашому асортименті представлені лікарські препарати з Німеччини, Франції, Індії, Польщі, Росії, Ізраїлю, Словенії, Фінляндії, США, Японії та багатьох інших країн.
Фармацевтична компанія Вента.ЛТД співпрацює з провідними світовими виробниками ліків, такими як Глаксо Сміт Кляйн (GlaxoSmithKline), КРКА (KRKA), Санофі (Sanofi), Берлін Хемі (Berlin Chemie), Гедеон Рехтер (Gedeon Richter), Біонорика (Bionorica), Тева (Teva), Новартіс (Novartis), Сандоз (Sandoz), Аббота Продакс (Abbott), Стада (Stada), Реккіт Бенкизер (Reckitt Benckiser) і багатьма іншими.
Ліки вітчизняного виробництва від лідерів фармринку України, таких як Дарниця, Фармак, Артеріум, Здоров’я ФК, Інтерхім, Київський Вітамінний завод, Борщагівський ХФЗ останні роки особливо популярні у споживача, завдяки своїй високій якості і доступній ціні. Вента.ЛТД здійснює поставку оптом ліків українського виробництва.
Крім реалізації лікарських засобів, важливе місце в асортименті Вента.ЛТД займають біологічно активні добавки (БАДи) високої якості, які користуються великим попитом у всіх, хто веде здоровий спосіб життя. Це різні комплекси вітамінів і мікроелементів, що застосовуються для корекції хімічного складу їжі людини (нутрицевтики), біологічно активні добавки до їжі, що регулюють процеси життєдіяльності, засоби для профілактики, допоміжної терапії та підтримки організму в період застосування лікарських засобів (парафармацевтики), препарати, що надають регулювальний вплив на біохімічні та фізіологічні процеси в організмі (пробіотики). У нашому асортименті представлені найпопулярніші бренди БАД, які затребувані в асортименті аптеки по всій Україні.
В асортименті аптек обов’язково повинні бути вироби медичного призначення, товари для санітарно-гігієнічних цілей і предмети догляду за хворими. Всі вироби медичного призначення, які Вента.ЛТД пропонує своїм клієнтам, високої якості, сертифіковані і представлені в декількох цінових категоріях. У нашому прайс-листі завжди широкий вибір: рукавички, ін’єкційні шприци, катетери, шовний матеріал, пластир, дренаж, ємкості для аналізів, джгути, гінекологічні комплекти. Завжди затребувані в аптеках і лікувальних закладах предмети догляду за хворими при важких захворюваннях, після хірургічних втручань, такі як бандажі, тонометри, дренажі, зонди, а також санітарно-гігієнічні вироби, наприклад серія продукції Тена (Tena) – це підгузки для дорослих, вбираючі одноразові пелюшки та інші товари.
Також ми пропонуємо препарати, виготовлені за рецептами Аюрведи. Аюрведична медицина з успіхом застосовується при лікуванні дерматологічних захворювань, порушень в роботі внутрішніх органів. Крім ліків, принципи Аюрведи застосовуються у виготовленні лікувальної косметики, яка також представлена ​​в нашому асортименті.